Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |  Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  

Tutaj możesz powiadomić innych o radosnych i smutnych wydarzeniach w twoim lub twojej rodziny życiu, tj: narodzinach dziecka, zaręczynach, ślubie, ukończeniu studiów, innych osiągnięciach, nekrologów. Informacje i zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy podany w stopce strony.

Odeszli - na podstawie informacji otrzymanych z USC w Brzesku


2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Uwaga: lista (do maja 2014) obejmuje tylko te osoby, których akt zgonu był wydany przez USC w Brzesku i nazwiska osób zmarłych poza gminą Brzesko, przesłane bezpośrednio przez czytelników do administratora portalu.
Od czerwca 2014 lista tworzona jest na podstawie zgłoszeń czytelników.

Styczeń

Biadoliny
Zofia Król (91)
Bielcza
Maria Wijas (92)
Bucze
Józefa Grochola (87)
Kazimierz Kania (84)
Brzesko
Włodzimierz Biernat (76)
Daniela Burnat (81)
Jan Gałek (83)
Maria Grochola (95)
Wiesława Hajduk (78)
Krystyna Hebda (87)
Ludwika Janicka (88)
Piotr Kądziołka (94)
Piotr Kłaczek (45)
Maria Kokoszka (93)
Tomasz Kołodziej (89)
Mieczysław Opioła (55)
Stanisław Pacura (73)
Maria Pajor (84)
Maria Plichta (92) z d. Habrylo - Slotwina
Halina Przeklasa (79)
Maria Racibor (91)
pogrzeb w Dębnie
Ewa Habryłło (65) z d. Synowiec
Irena Sadlińska (87)
Genowefa Śmiertka (81)
Cecylia Suwara (85) - Słotwina - świadek bombardowania pociągu w Słotwinie w dniu 5 września 1939 r.
Władysława Synowiec (90)
Karol Szydłowski (75)
Małgorzata Węglowska (63)
Piotr Zdunek (28)
Zofia Zieleźnik (74) z d.Stós
Czchów
Eugeniusz Janicki (88)
Bronisław Motak (84)
Marta Wiejowska (63)
Michał Nieć (75)
Gosprzydowa
Michalina Kopeć (92)
Gnojnik
Ryszard Kopeć (66) - pogrzeb w Libiążu
Wiesław Sikora (52)
Jadowniki
Maksymilian Brożek (13)
Adrian Kumurek (18)
płk Stanisław Tarnowski (87)
Jasień
Bernadeta Rubacha (48)
Jurków
Teresa Sysło (78)
Lewniowa

Michalina Jabłońska (80)
Rozalia Sikora (94)
Mokrzyska
Antoni Dubiel (65)
Stanisław Kania (82)
Stanisław Pabian (82)
Paweł Pasula (50)
Okocim
Stanisław Okas (70)
Sterkowiec
Helena Koczwara (69)
Uszew
Jan Zych (85)
Luty

Bielcza
Stanisław Szafraniec (81)
Brzesko
Dominik Biduś (27)
Mieczysław Bzdak (84)
Dariusz Grych (46)
Wacław Hudyma (85)
Karolina Kozub (14)
Irena Kramarz (94)
Kazimierz Kulka (64)
Eugeniusz Markowicz (78)
Maria Pańków (90)

Kazimierz Pytka (67)
Zuzanna Rybacka (86) Słotwina
Antonina Sady (78)
Janina Szczupak (79)
Irena Wrona (77)

Jadowniki
Stefania Cebula (97)
Stanisław Krzyształ (90)
Barbara Kita (72)
Wacław Kubala (65)
Kazimierz Rojkowicz (74)
Lucjan Słota (89)
Krzysztof Stec (53)

Jasień
Irena Jaworska (58)
Józef Konwent (80)
Jurków
Krzysztof Kraj (47)
Stanisław Ryżak (60)
Lewniowa
Leszek Górak (56)
Łęki
Dorota Styrna (50)

Okocim
Janina Kościółek (87)
Antonina Sady (79)
Krystyna Woźniak (76)
Porąbka Uszewska
Władysław Wójtowicz (82)
Przyborów
Wacław Franczak (67)
Józefa Palej (79)

Szczepanów
Edward Jastrzębski (79)
Tworkowa
Zofia Klecka (84)
Zdzisław Lempart (77)

Wokowice
Edwina Borowiec (90)
Alicja Styrna (73)
Wola Dębińska
Zofia Pach (74)

Zawada Uszewska
Bronisław Musiał (85)


Marzec

Bielcza
Janina Pilch (88)
Borzęcin

Zofia Kułak (91)
Brzesko
Józefa Biel (99) z d.Nowak
Jan Borowiec (72) Słotwina
Władysław Budzioch (86)
Halina Cisowska (82)
Anna Czachor (85)
Zofia Dutka (65)
Janina Kalicka (85)
Stanisław Klecki (85)
Andrzej Korczyński (63)
Janina Magiera (81) Słotwina
Józef Rzenno (86)
Zofia Sojka (72)
Genowefa Wijas (85)
Łukasz Wysokiński (10)
Janina Żurek (90)

Bucze
Janina Lis (81)
Helena Przepiórka (97)
Dębno
Anna Wróblewska-Walczyk (31)
Gnojnik
Tadeusz Bober (66)
Franciszek Konstanty (85)

Jadowniki
Leopoldyna Czernecka (92)
Zofia Małek (63)

Jasień
Hieronim Jędryka (60)
Michalina Martyka  (77) 

Lewniowa
Hildegarda Mirosław (76)
Niedzieliska
Władysław Hudyma (67)

Okocim
Maksymilian Blecharz (94)
Janina Piekarz (75) z d. Rudnik
Poręba Spytkowska
Jacek Gawęda (44)
Stanisław Sowa (77)
Stanisław Stoszko (93)
Sterkowiec
Anna Wójcik (94)
Sufczyn
Stanisława Stós (81)
Szczepanow
Helena Żurek (96)
Tworkowa
Krystyna Malina (66)
Wielka Wieś
Piotr Banaś (66)
Zawada Lanckorońska
Jarosław Mytnik (49)
Zawada Uszewska

br.Jan Wiśniowski (61)
Kwiecień

Bielcza
Jan Zięcina (77)
Borzęcin Górny
Wiesław Górka (45)
Brzesko
Kazimierz Bosowski (69)
Kazimiera Dadej (69)
Janina  Gorczyca (71)
Jerzy Janikowski (62)
Łukasz Kołodziej (33)
Bronisław Łapot (79)
Józef Machowski (79)
Helena Myślińska (97)
Edward Nowacki (67)
Zdzisław Rugula (78)
Grażyna Stós (70) z d. Klimas
Fryderyka Szerszeń (77) z d.Mucha
Janusz Talaga (68)
Bucze
Dominika Kania (21)
Dębno
Michał Jurek (90)
Jadowniki
Stefania Japa (95)
Wacław Leś (49)
Stefania Świerczek (95)
Stanisław Topolski (79)
Jasień
Ryszard Rożek (75)
Urszula Szuba (49) z d. Duch
Elżbieta Zych (63) z d. Kornaś
Łęki
Piotr Czyżycki (79)
Mokrzyska
Zofia Bolek (91)
Janina Żurek (90)

Okocim
Antonina Baran (87)
Rozalia Borowska (70)
Bogusław Kozub (56)
Wiesława Zachara (58)
Poręba Spytkowska
Maria Francuz (95)
Marek Jędrzejczyk (48)
Michał Samek (72)
Przyborów
Jan Bernady (82)
Sterkowiec
Kazimierz Malinowski (85)
Szczepanów

Stanisława Wąs (85)
Tymowa
Wacław Urbańczyk (65)
Jan Zięć (57)
Uszew
Teresa Brzeska (88)

Maj

Biadoliny Radłowskie
Kazimiera Widło (90) z d. Dadej
Biadoliny Szlacheckie
Władysław Sumara (79)
Bielcza
Wiesława Chmioło (55)
Józef Pudelek (58)

Brzesko
Leszek Banaśkiewicz (50)
Lidia Cehak (77)
Zofia Duda (69)
Anna Garczyńska (88)
Maria Grzesik (88)
Stanisława Jarosz (83)
Bronisław Łapot ()
Emil Majcher (83)
Michał Migdał (97)
Franciszek Pleszyński (67)
Wiesław Pukal (61)
Jan Puskarczyk (63)
Władysław Sachaj (71)
Anna Tomczyk (95)

Bucze
Wiesława Gój (71)
Irena Wielgosz (91)

Gnojnik
Stanisław Kołodziej (60)
Henryk Kopeć (69)
Paweł Motak (43)
Jan Pawełek (80)

Jadowniki
Stanisław Borowiec (78)
Tadeusz Chudoba (76)
Joanna Szafrańska (92)
Julian Wyczesany (81)

Jasień
Tadeusz Jurgała (57)
Izabela Mojek (80)  z d. Kowalczyk
Wanda Wis (82)

Lewniowa
Władysław Nowak (77)
Łęki
Danuta Kądziołka (67)
Kazimiera  Żurek (89)

Maszkienice
Regina Kondziołka (64)
Mokrzyska
Janina Dzięglewicz (87)
Okocim
Maria Kołodziej (69)
Zbigniew Zydroń (83)

Porąbka Uszewska
Anna Klecka (79)
Poręba Spytkowska
Józef Cąkała (63)
Józef Put (74)

Przyborów
Marek Hachaj (50)
Józefa Król (73)

Rudy Rysie
Władysława Kołodziej (56)
Sterkowiec
Marek Kubala (61)
Tworkowa
Maria Kryjomska (86)
Stanisław Turek (89)

USZEW
Franciszek Bystroń (64)
Zawada Uszewska
Maria Pachota (64) z d.Zych
Helena Ząbkowska (51)

Czerwiec

Brzesko
Bożena  Antosz (69)
Zofia Biernat (77)
Jakub Bryła (10)
Jerzy Bukowicz (81)
Ludmiła Bzdak (84)
Marian Golec (77)
Władysław Gurgul (77)
Władysław Lubowiecki (80)
Jerzy Marchlewski (62)
Kazimierz Michalski (78)
Tadeusz Michalski (85)
Kazimiera Mitka (79)
Emilia Mleczko (90)
Anna Stós (76) z d. Ropek
Bogusław Szuba (54)

Bucze
Stanisława Kania (84)
Czchów
Michał Gondek (25)
Tadeusz Michalczyk (58)
Dębno
Dominika Musiał  (70)
Gnojnik
Stanisław Musiał (43)
Jadowniki
Stanisław Grodny (80)
Zofia Krzywacka (98)
Bronisława Laska (87)
Józef Nalepa (54)
Jacek Oćwieja (39)
Jasień
Maria Rożek (80)
Adam Sumara (68)

Jurków
Michał Wojtal (14)

Józef Zelek (84)
Lewniowa
Marek Tekiela (52)
Mokrzyska
Anna Wielgosz (96)
Helena Wolsza (82)
Przyborów
Aleksander Zgraja (66)
Sterkowiec
Józefa Legutko (87)
Tworkowa
Władysława Hołyst  (87)
Wokowice
Rudolf Chamielec (67)
Uszew
Jan Joniec (64)
Zofia Potoczek (92)
Zawada Uszewska
Irena Babraj (86)
Jan Pachota (65)
Helena Witkowska (74)

Lipiec

Borzęcin Górny
Eugeniusz Górka (52)
Brzesko
Kazimierz Bernacik (78) - Słotwina
Wacław Biernat (54)
Regina Głuszak (69)
Anna Koniarz (67)
Maria Kopcińska (81)  z d. Plichta
Janusz Nowacki (52)
Emilia Radecka (92) -Słotwina
Władysława Sady (90) -Słotwina
Józef Zdunek (72)
Eugeniusz Zgraja (70)
Jadowniki
Roman Wielgosz (73)
Jasień
Rozalia Bieniek (86)
Tadeusz Duda (72)
Stefania Klimek (87)
Klepsydra w Brzesku
Krystyna Józefa Małysa (71) z d. Rybczyńska.
Maszkienice
Janusz Potępa (55)
Mokrzyska
Maria Koczwara (76)
Okocim
Józef Gryz (56)
Rudy Rysie
Stanisław Sieniatecki (74)
Uszew
Zofia Jagielska (66) z d. Cygan
Józef Staszak (87)
Zawada Uszewska
Aleksandra Nabielec (92)

Sierpień

Brzesko
Eva Blasković (22) z d. Duda

Stanisław Górnisiewicz (81) - Słotwina
Eleonora Iwańska (85)
Zdzisław Kobos (69) - Słotwina
Franciszka Libera (80)
Janina Musiał (92)
Stefania Nowak (84)
Adam Piekarz (77)

Maria Radziak (75)
Maria Rosiek (74)
Anna Rotnicka (72)
Edward Smaga (82)
Genowefa Tota (77)
Borzęcin
Anna Gicala (92)
Bucze
Helena Barnaś (81)
Krystyna Boruta (76)
Gnojnik
Stanisław Gos (84)

Jadowniki
Maksymilian Franczak (22)
Genowefa Skórnóg (87)
Janina Kozub (90)
Barbara Laska (80)
Jerzy Maciejasz (62)
Jan Pawlikowicz (65)
Stanisław Siepierowski (69)

Jasień
Wojciech Zwierz (69)
Lewniowa
Roman Adamik (68)
Antoni Kural (69)
Łęki
Maria Bolek (81)
Morzyska
Józefa Franczak (62)
Eugeniusz Kawałko (56)
Janusz Pasierb (33)
Jakub Sitarz (23)
Okocim
Anna Rotnicka (72)
Maria Stós (63)
Poręba Spytkowsla
Janina Krzywda (76)
Rozalia Maksimczyk (86)

Rudy Rysie
Józef Rudnik (86)
Szczepanów
Helena Barnaś (81)
Józefa Franczak (61)
Tworkowa
Maria Górska (90)
Kazimierz Żółty (63)

Wrzesień

Biadoliny
Bogdan Pędzik (57)
Biadoliny Radłowskie
Mieczysław Folak (63)
Brzesko
Jan Bieda (55)
Marian Buzdygan (79)
Stefania Klecka (80)
Zofia Kołodziej (89)
Andrzej Płachta (58)
Stanisław Podrygała (70)

Ewa Powroźnik (50)
Emilia Rakowska (67)
Maria Śliwka (83)
Franciszka Smaga (83)
Dawid Szydek ()
Grzegorz Tuziemski (54)
Maria Zawadzka (86)
Czchów
Maria Bugańska (68)
Jadowniki
Maria Wolnik (78)
Eleonora Dadej (92) z d.Topolska
Marzenna Dadej (51)
Mieczysław Hudy (86)
Józefa Marmol (92)
Stanisława Wadowska (65) z d.Cogiiel
Jasień
Bronisława Ciamaga (91)
Stanisław Cisoń (60)
Jan Czarnik (89)
Aniela Kraszula (87)
Wiesław Małek(57)

Klikowa
Mirosław Pasek (53)
Mokrzyska
Stanisław Luciak ()
Wojciech Sitarz (47)
Wacław Smulski (61)
Okocim
Józef Hudy (87)
Krystyna Kumanowska
(59) d. Jemioło
Józef Wąs (66)
Perła
Zofia Jakubas (92)
Poręba Spytkowska
Zygmunt Jaroszek  (60)
Stanisław Pajor (82) 

Szczepanów
Zofia Ropelewska (85
Tworkowa
Stanisław Górski  (73)
Tymowa
Paweł Morydz (48)
Adam Dębski (65)
Uszew
Maria Bychawska (79)

Październik

Biadoliny
Józefa Forystek (88)
Kazimierz Kornaś (66)
 
Biesiadki
Józef Sacha (75)
Brzesko
Irena Batko (66)
Marta Ćmielewska (52)
Andrzej Czajkowski (71)
Michalina Dmochowska (85)
Maria Gicala (85)
Maria Goryl (79)

Zbigniew Goryl (56)
Maria Gurgul (68) z d. Komajszko
Janina Kaczmarowska (103)
Jan Koźmiński (94)  ppor. AK
Adela Kurek (85)
Tadeusz Lebiecki (81)

Piotr Panek (44)
Władysław Piekarz (85)
Jarosław Szatkowski (36)
Mariusz Szuba (44)
Michał Szuba (83)
Stanisława Żurek (85)
Bucze
Zofia Jarosz (83)
Czchów
Genowefa Roman (95)
Gnojnik
Józef Bugajski (69) - klepsydra »
Gosprzydowa
Maria Kośmider ()
Jadowniki
Bronisław Cebula (77)
Krystyna Cebula (61)
Tadeusz Migda (65)

Janusz Pacewicz (74)
Michalina Pietrzyk (86) z d. Japa

Jasień
Edward Biel (58)
Władysława Wydro (77)

Jastew
Piotr Węgrzyn (84)
Lewniowa
Maria Gawlik (77)
Adam Sowa (43)

Poręba Spytkowska
Zbigniew Nowak (52)
Sterkowiec
Marian Kornaus (86)

Tworkowa
Edward Plesiński (66)
Helena Tekiela (81)

Tymowa
Józef Pajor (74)

Zawada Uszewska
Anna Wyczesany (84)

Listopad

Brzesko
Maria Gajec (96)
Stanisław Łupiński (76)
Daniela Mieczułkowska ()
ks. Andrzej Mleczko (80) klepsydra »

Maria Mleczko (80)
Zdzisława Ogiela (87)
Jan Okaz (86)
Wacław Osika (65)
Anna Pukrop (78)
Zofia Senderak (90)
Czesław Serwatka (82)
Aleksander Wąs (78)
Iwona Witkowska (41) z d. Maj
Maria Zych (85)
Bielcza
Józef Wojdak ()
Bucze
Franciszek Gaczoł (62)
ks. Ignacy Piwowarski (76)

Czchów
Teresa Kasińska (69)
Gnojnik
Stanisław Marecik (85)
Edward Pisarczyk (66)
Jadwiga Szemer (93)
Iwkowa
Eugenia Gryz (85)
Jadowniki
Mirosław Bułatowicz (52)
Rafał Kucia (38)  
Anetta Kurnik (46)

Adam Leś (50)

Jasień
Stanisław  Łagosz (76)
Jurków
Stanisław Nieć (57)
Łysa Góra
Zofia Mleczko ()
Mokrzyska
Maria Chmielarz (71)
Danuta Daniło (72)
Franciszek Dubiel (77)
Józef Piękosz (82)
Okocim
Maria Nalepa (79)
Krzysztof Palej (49)
Maria Romuzga (85)
Zdzisław Wąs (57)
Poręba Spytkowska
Łucja Rzenno (85)
Szczepnów
Tadeusz Styrna (68)
Tworkowa
Józef Kęder (84)

Sławomir Sikora  (40)
Uszew
Krystyna Pachel (67)
Leszek Pałka (61)
Czesław Zięcina (77)
Wokowice
Stanisława Żurek (85)

Grudzień

Brzesko
Stanisław Cebula (56)
Barbara Chwalibińska (80)
Tomuś Czosnek (3)
Ewa Fox (72) z d. Łoza
Zygmunt Gawenda (71)
Halina Spetel (69) z d.Kołek
Jarosław Kudelski (66)
Maria Latuszek (72)
Józefa Malik (94)
Anna Pająk (70)
Helena Repetowska (93)
Kazimierz Wąs (62)
Władysław Trzeciak (59)
Grzegorz Wolsza (30)
Edward Zachara (80)
Edward Żurek (66)
Czchów
Jan Marszałek (63)
Gosprzydowa
Bronisława Podrygała (91)

Jadowniki
Grażyna Gajda (64)
Krystyna Kaltenberg (55)
Iwona Wawryka (59)
Jasień
Stefan Czesak (84)
Zofia Duda (84)  
Mieczysław Fijałkowski (85)
Jurków
Stanisław Horof (86)
Kazimierz Sroka (82)

Kazimierz Wiśniewski (86)
Maszkienice
Elżbieta Czapkowicz (72)
Okocim
Daniela Holowa (77)
Ryszard Rotnicki (75)
Poręba Spytkowska
Małgorzata Cichoń (37)
Sufczyn
Józefa Senderak (80)
Szczepanów
Małgorzata Cabała (50)
Józef Hajdo (66)

Tworkowa
ks. Mieczysław Daniel (72),
klepsydra »
Tymowa
Wojciech Klimas (34)

Uszew
Genowefa Grabania (93)
Zofia Hudyba (84)
Emilia Rabiasz (89)
Zawada Uszewska
Andrzej Figiel (63)

Śluby i zaręczyny

 

W dniu 24 września 2006 r. Agnieszka Stós, córka Grażyny i Jerzego, zamieszkała w Brzesku przy pl. Kazimierza i Paweł Stawiarz, syn Marii i Józefa, zam. w Gosprzydowej, zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską ślubowali sobie przy akompaniamencie muzyczno-wokalnym znanej pieśni Ave Maryja w opracowaniu Goonnoda.

Oboje są specjalistami w zakresie projektów unijnych w oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Brzesku.

W dniu 17 września 2005 r. Agnieszka Milewska, córka Wiesławy i Andrzeja, zamieszkała w Brzesku przy ul. Jagiełły i Grzegorz Kolbusz, syn Danuty i Stanisława, zam. w Brzesku przy ul. Legionów Piłsudskiego zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 6 sierpnia 2005 r. Anna Sala, córka Janiny Jakubowskiej i Jana Sala, zamieszkała w Brzesku przy ul.Artura Grottgera i Mariusz Hościło, syn Krystyny Mioduszewskiej i Tadeusza Hościło, zam. w Jurowcach woj. podlaskie zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 3 września 2005 Monika Migdał, córka Anny i Mariana zamieszkała w Dębnie i Robert Serafin syn Ireny i Józefa zamieszkały w Brzesku zawarli związek małżeński w Bazylice św. Jacka w Chicago.


Copyright © 2004-2018 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com