Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |  Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  

Tutaj możesz powiadomić innych o radosnych i smutnych wydarzeniach w twoim lub twojej rodziny życiu, tj: narodzinach dziecka, zaręczynach, ślubie, ukończeniu studiów, innych osiągnięciach, nekrologów. Informacje i zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy podany w stopce strony.

Odeszli - na podstawie informacji otrzymanych z USC w Brzesku


2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Uwaga: lista (do maja 2014) obejmuje tylko te osoby, których akt zgonu był wydany przez USC w Brzesku i nazwiska osób zmarłych poza gminą Brzesko, przesłane bezpośrednio przez czytelników do administratora portalu.
Od czerwca 2014 lista tworzona jest na podstawie zgłoszeń czytelników.

Styczeń

Bielcza
Julian Bujak (88)
Brzesko
Janusz Batko (68)
Bolesław Borowiec (61)
Eugeniusz Dziegiecki (86)
Tadeusz Hamielec (86)
Teofil Kłeczek (72)
Jerzy Mikołajczyk (83)
Maksim Mimica (68)
Szymon Musiał (26)
Jan Pamuła (82)
Helena Platner (90)
Leszek Podrygała (42)
Małgorzata Rusek (62) z d. Kociołek  - pogrzeb w Oporyszewie
Włodzimierz Sacha (64)
Maria  Serwin (92) Słotwina
Bożena Żurek (56)
Bucze
Tadeusz Szczupał (52)
Gnojnik
Michalina Pasek (77)
Mieczysław Stec (77)
Teresa Żółta (60)
Jadowniki
Lucyna Piekarz (46)
Bronisław Różański (72)
Józefa Tomaszkiewicz (81)
Jasień
Michał Jeziorek (88)
Janina Kucharska 77
Tadeusz Płachta (86)
Adam Wis (83)
Lewniowa
Henryk Cieśla (57)
Mokrzyska
Józef Flądro (67)
Stefania Kotfis (89)
Albert Sumara (68)
Okocim
Krzysztof Kotra (91)
Poręba Spytkowska
Patryk Góra (19)
Józef Magiera (82)
Józef Ogiela (85)

Stefania Papież (90)
Kazimiera Widełka (86)
Sterkowiec
Roman Paprocki (74)
Szczepanów
Stanisław Urbański (64)
Bogumiła Wąsik (67)

Uszew
Kunegunda Jagielska (98)
Wokowice
Tadeusz Biliński (90)
Zawada Uszewska
Janina Wąs (91)
Luty

Biesiadki
Stanisława Myszka (57)
Borzęcin
Józef Nowiński (93)
Brzesko
Franciszek Biel (85)
Jan Franczyk (70)
Ryszard Grech (70)
Danuta Jakubowska (80)
Julia Mrówka (92)
Bernadeta Nowak (51)
Zdzisław Pasieka (58)
Jan Pieronek (66)
Stanisława Strojny (75)
Marian Wasil (87)
Krzysztofa Zwierz - Ciok (52)
Bucze
Władysława Baniak (85)
Gnojnik
Andrzej Słowik (60)
Marian Wiśniowski (89)
Jan Zięć (54)
Gosprzydowa
Stanisław Mitera (77)
Jadowniki
Kazimierz Drużkowski (69)
Marian Komajszko (66)
Irena Stawiarska (79)
Adela Opoka (94)
Stefania Wawryka (92)
Stefania Zydroń (81)
Jasień
Kazimierz Król (79)
Elżbieta Libera (49)
Jan Maślak (65)
Anna Put (91)
Bronisława Sobaś (84)
Józef Ziomek (97)
Lewniowa
Aleksander Lis (87)
Mokrzyka
Mieczysław Bocian (61)
Stanisława Grudzińska (80)
Maria Słowik (82)

Okocim
Józef Policht (76)
Poręba Spytkowska
Janina Frankowicz (84)
Irena Jurgała (75)
Szczepanów
Anna Chamielec (95)
Janina  Dziedzic (82)
Uszew
Józef Rojek (58)
Wokowice
Zofia Zachara (87)
Zawada Uszewska

Wanda Pabian (78)
Józefa Wąs (90)

Marzec

Brzesko
Dominik Frankowicz (62)
Marian Gawenda (71)
Józefa  Góra (80)

Helena Grabarz (91)
Krzysztof Kania (50)
Stanisław Kural (69)
Bolesława Karczyńska (87)
Stanisław  Kusiak (55)
Zbigniew Mach (71) Słotwina
Ewa Musiał (58)
Tadeusz Nabielec (90)
Marek Żółkiewicz (62)
Gnojnik
Anna Sikora (68)
Jadowniki
Jerzy Bojdo (68)
Maria Kostrzewa (81) 
Stanisława Świerczek (74)
Mokrzyska
Henryk Tlałka (76)
Jadwiga  Wesołowska (71)
Okocim
Konrad Kukułka (20)
Cecylia Tekiela (87)
Uszew
Stanisław Koziej (64)
Zawada Uszewska
Stanisław Kotarba (67)
Kwiecień

Biesiadki
Józef Myszka (87)
Brzesko
Bogumiła Garczyńska (89)
Zofia  Jaworska (94)
Władysław Karamara (90)
Ryszard  Karaś (60)
Stanisław Kuras (61)
Zygmunt Marecik (48)
Stanisław Płacheta (81)
Tadeusz Soczyński (88)
Anna Stec (45)
Emilia Stępak (92)
Maria Zielińska (95)

Bucze
Piotr Pluszyski (61)
Jan Lis (68)
Dębno
Piotr Płaneta (46)
Gnojnik
Teresa Kuza (51)
Tadeusz Pabian (86)
Halina Świderska (62)
Marcin Zając (64)
Gosprzydowa
Rozalia Garpiel (82)
Jadowniki
Janina Hojnowska (93)
Kazimierz Szafrański (66)
Stanisława Świerczek (72)
Zbigniew Świerczek (52)
Jasień
Anna Biel (53)
Anna Tomasik (76)
Wojciech Konieczny (63)
Jastew
Anna Kargol (91)
Łęki
Zofia Sznajder (60)
Okocim
Jan Czesak (81)
Irena Hudy (85)
Kazimierz Japa (83)
Antoni Jemioło (60)
Kazimierz Mrożek (56)
Poręba Spytkowska
Stanisław Biel (79)
Adolf Grzesik (78)
Uszew
Zofia Konstanty (84)


Maj

Brzesko
Emil Józef Aleksiewicz (71)
Zofia Boroń (92)
Piotr Borowiec (59)
Czesław Doleczek (86)
Zofia Gaudnik (90)
Marian Jakubowski (67)
Jan Kamiński (76)
Jarosław Kopeć (40)
Roman Niedzielski (69)
Alicja Odroń (67)
Krystyna Podłęcka (66)
Elżbieta Przepiórka (70)
Teresa Rosa (75)
Maria Rudnik (65)
Stefan Styczeń (82)
Anna Szczocarz (63)
Stanisława Serwatka (87)
Anna Smaga (78)
Józef Tendera (57)
Władysław Zachara (76)
Gnojnik
Aniela Styrna (85)
Jadowniki
Stanisław Grzebieniarz (60)
Sławomir Kita (73)
Janusz Kozub (54)
Leokadia Kuziel (90)
Ryszard Michalski (70)
Anna Tyka (94)
Jasień
Józef Mleczko (63)
Roman Niedzielski (68)
Jastew
Stanisław Gajda (73)
Lewniowa
Edward Kraj (71)
Aleksandra Adamik (91)
Mokrzyska
Anna Mysina (78)
Kazimierz Woda (55)

Poręba Spytkowska
Władysława Karcz (83)
Sterkowiec
Józef Dziadula (82)
Wiesław Fikus (51)
Szczepanów
Kazimiera  Franczak (73)
Wacław Wojtusik (83)
Tymowa

Rafał Maciaś (23)
Wokowice
Stanisława Kargol (80)


Czerwiec

Brzesko
Michał Górski (84)
Helena Grzegorzek (90)
Wiktoria Guziana (84)
Kazimierz Kurkiewicz (71)
Tadeusz Odroń (70)
Stanisława Piotrowicz  (75)
Władysława Ropek (82)
Józef Starzak (68)

Józef Stós (95)
Jerzy Ważydrąg (65)
Bucze
ks. Antoni Paprocki (78)
Gnojnik
Dariusz Podrygała (41)
Jadowniki
Wiesław Grodzki (49)
Katarzyna  Leś (80)
Jasień

Władysław Biel (88)
Jastew
Genowefa Pach (87)
Maszkienice
Kazimiera Rudek (91)
Mokrzyska
Zofia Rudnik (81)
Okocim
Ryszard Trytko (66)
Poręba Spytkowska
Józef Tażbirek (58)
Eugeniusz Rzenno (65)
Rudy Rysie
Stanisława Marek (85)
Sterkowiec
Józef Dziaduła (82) mjr WP
Szczepanów
Helena Dąbrowa (96)
Uszew
Zofia Smaluch (87)
Bolesław Sosnowski (73)
Zawada Uszewska
Emilia Cięciwa (88)



Lipiec

Bielcza
Helena Pabian (78) z d. Hynek
Brzesko
Stanisław Bernady (85)
Klaudia Budzyn (23)
Helena Gargaś (103)
Rozalia Jacyszyn (94)
Mirosława Jaroszek (94)
Michalina Karpiel (89)
Elżbieta Kądziołka (79)
Bartłomiej Józef Lechowicz (86)
Zofia Libera (78)
Irena Piekarz (79)
Mieczysława Podolańska z d. Stabach
Robert Styrna (33)
Anna Sułek (81)
Jadowniki
Anna Grzebieniarz (87)
Marcin Lizak (42)
Jerzy Łosik (79)
Maria Pomazańska (73)
Albina Szkodna (82)
Wacław Stasik (62)
Jasień
Karolina Bakalarz (91)
Stefan Biernat (94)
Edward Małek (67)
Lewniowa
Aleksander Serafin (68)
Mokrzyska
Andrzej Dynak (67)
Michał Król (24)
Okocim
Janina Kowalik (71)
Poręba Spytkowska
Helena Grzesik (83)
Emil Pytka (69)
Ryszard Tota (61)
Porąbka Uszewska
Maria Bojdo (68)
Przyborów
Maria Witek (59) z d. Habel
Tymowa
Henryka Zięba- Całka (81)
Władysław Barczyk (61)
Uszew
Helena Smaluch (87)

Sierpień

Bielcza
Stanisław Niedojadło (78)
Biesiadki
Sebastian Florek (28)
Brzesko
Kazimierz Ćwik(64)
Artur Duda (33)5
Elżbieta Gałdyka (91)
Zofia Hasiak (82)
Jan Kawalec (81)
Grażyna Klimczyk (67) z d. Stańczyk
Andrzej Kowalski (89)
Helena Legutko (78)
Erwin Matuszczak (59)
Artur Musiał (31)
Stanisława Pacewicz (68)
Jerzy Polcyn (68)
Teresa Trąba (86) z d. Mrożek
Henryka Zięba-Całka (81) z d. Rajska
Stanisława Góra (93)
Gnojnik
Jadwiga Kornaś (96)
Jadowniki
Stanisława Czernecka-Wojtal(81) z d.Tyka
Anna Jaworska (87)
Maria Topolska (63) z d.Bernacka
Jurków
Zofia Mordarska (72)
Lewniowa
Zofia Marcinek (86)
Łoniowa
Józef Batko (64)
Mokrzyska
Irena Dziadowiec (88)
Stanisław Lewandowski (77)
Stanisław Urbański (70)
Okocim
Maria Mizerakowska (87)
Stanisława Pajor (88)
Maria Zydroń (79)
Poręba Spytkowska
Renata Tota (40)
Uszew
Wanda Bystroń (90)
Józefa Wójtowicz (75)
Waryś
Franciszek Szewernoga (77)
Wokowice
Kazimierz Stempak (57)
Wola Dębińska
Władysław Hebda (73)


Wrzesień

Brzesko
Anna Batko (70)
Eugeniusz Bąk (77)
Mieczysław Cięciwa (60)
Bogusław Gawęda (78)
Marcin Gruca (32)
Maria Gurgul (75)
Danuta Hołyst (60)
Marian Jarzmik (74)
Czesław Olchawa (72)
Małgorzata Roczniak (53)
Maria Rojek (83)

Władysław Rybacki (86)
Damian Zajda (19)
Bucze
Kazimiera Lis (85)
Gnojnik
Cecylia Wiśniowska (79)
Jastew
Józef Pałach (87)
Jadowniki
Stanisław Gajda (64)
Marian Szafrański (83)
Jasień
Robert Libera (69)
Maszkienice
Bogusław Ciemięga (82)
Mokrzyska
Tadeusz Ciosak (66)
Okocim
Józefa Janiszewska (70)
Maria Mleczko (90)
Helena Serwatka (90) 
Tworkowa
Maria Salamon (88) z d.Jędrzejek
Wokowice
Włodzimierz Żurek (66)

Październik

Brzesko
Anna Banaś (88)
Janina Biernat (80) - pogrzeb w Uszwi
Henryk Cichostępski (71)
Czesław Góra (82)
Mariusz Gruca (67)
Maria Hebda (81)
Lidia Janikowska (84)
ks. Wiesław Jemioło (62)
Jan Kasprzyk (86)
Maria Kubala (90)
Zygmunt  Maj (59)
Jerzy Mayer (75)
Michał Mikuliński (86)
Stefan Okas (61)
Elżbieta Ptasińska (70) - pogrzeb w Bielczy
Michał Rabiasz (68)
Kazimierz Urbaś (85)
Tadeusz Wąs (61)
Bucze
Antoni Majerowicz (81)
Maria Szymczak (66)
Dębno
Marek Kucharski (52)
Gnojnik
Kazimierz Siepierowski (80)
Jadowniki
Leopoldyna Czernecka (82) z d. Kurnik
Maria Filipowicz (63) z d.Krakowska
Józefa Kandela (80)
Adam Małek (62)
Andrzej Orządała (60)
Adam Skórniewski (47)
Jasień
Bogusław Gicala (85)
Barbara Kaim (89)
Antoni Kalisz (79)
Mokrzyska
Stanisław Baniak (76)
Okocim
Cecylia  Kucia (81) z d. Put
Salomea Legutko (97)
Poręba Spytkowska
Kazimierz Duda (76)
Irena Gicala (82)
Renata Nowak (48)
Uszew
Andrzej Buda (78)
Kazimierz Matyja (91)
Maria Robak (78)

Listopad

Bielcza
Kazimierz Jaworski (76)
Brzesko
Stefania Chojnacka (88)
Urszula Dadej (54)
Anna Duch (60)
Stefan Filipowski (69)
Stanisława Florek-Gałązka (71)
Edward Góralski (67)
Aurelia Kaleta (79)
Henryka Kociołek (63)
ks. Michał Kotra (60)
Zbigniew Kozak (74)
Eugeniusz Leks (59)
Czesława Nowak (84)
Stanisław Nowak (62)
Józef Różański (62)
Kacper Szemer ()
Marian Tota (75)
Bogusław Witowski (86)
Dominik Władyka (70)
Bucze
Rozalia Kania (84)
Stanisław Lis (86)
Dębno
Stanisław Węglowski (58)
Gnojnik
Michalina Konstanty ()
ks. Julian Osmola (91)
Jadowniki
Adam Czyż (75)
Józef Duda (83)
Marian Japa (59)
Marian Małek (52)
Emilia Sala (90)
Adam Wawryka (75)
Jasień
Eugeniusz Synowiec (66)
Jurków
Patrycja Dudzińska (20)
Lewniowa
Stanisława Czchowska (70)
Okocim
Stanisław Godzik (59)
Maria Gryz (83)
Rozalia Japa (88)
Wiktoria Woźniak (87)
Poręba Spytkowska
Genowefa Biel (79)
Kazimierz Grzesik (89)
Uszew
Andrzej Biernat (83)
Wola Dębińska
Jan Rozmus (64)
Zawada Uszewska
Janina Pawełek (82)
Złota
Bronisław Cichy (80)

Grudzień

Brzesko
Zygmunt Biernat (67)
Ewelina Bursztyn (26)
Stanisław Dadej (53)
Andrzej Janik (74)
Józef Kargol (92)
Bogdan Kawa (58)
Józef Kądziołka (67)
Ryszard Kopacz (66)
Józefa Rajca (86)
Julian Serwatka (80)
Eugeniusz Skrężyna (93)
Jerzy Stachoń (76)
Zbigniew Wiśniewski (69)
Bucze
Anna Boraca (99)
Czchów
Henryk Kozdrój (87)
Dębno
Helena Witek (70)
Gnojnik
Stefania Toboła z d.Podrygała (79)
Gosprzydowa
Tadeusz Gondek (59)
Jadowniki
Kazimierz Babicz (66)
Janusz Janik (51)
Julia Stelmach (100)
Stanisława Wiktowicz (71)
Jasień
Agata Biel (91)
Michał Kaźmierczyk (84)
Irena  Noworyta (84)
Gosprzydowa
Anna Malaga (78)
Mokrzyska
Stanisław Krzyżak (71)
Marian Pajor (68)
Stanisław Wielgosz (70)
Okocim
Cecylia Matura (80)
Włodzimierz Nowak (77)
Józef Pajor (87)
Lidia Sułek (64)
Szczepanów
Małgorzata Czarnik (59)
Eugenia Piech (84)
Tworkowa
Stanisław Łukasik (53)
Uszew
Stanisław Nita (81)

Śluby i zaręczyny

 

W dniu 24 września 2006 r. Agnieszka Stós, córka Grażyny i Jerzego, zamieszkała w Brzesku przy pl. Kazimierza i Paweł Stawiarz, syn Marii i Józefa, zam. w Gosprzydowej, zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską ślubowali sobie przy akompaniamencie muzyczno-wokalnym znanej pieśni Ave Maryja w opracowaniu Goonnoda.

Oboje są specjalistami w zakresie projektów unijnych w oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Brzesku.

W dniu 17 września 2005 r. Agnieszka Milewska, córka Wiesławy i Andrzeja, zamieszkała w Brzesku przy ul. Jagiełły i Grzegorz Kolbusz, syn Danuty i Stanisława, zam. w Brzesku przy ul. Legionów Piłsudskiego zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 6 sierpnia 2005 r. Anna Sala, córka Janiny Jakubowskiej i Jana Sala, zamieszkała w Brzesku przy ul.Artura Grottgera i Mariusz Hościło, syn Krystyny Mioduszewskiej i Tadeusza Hościło, zam. w Jurowcach woj. podlaskie zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 3 września 2005 Monika Migdał, córka Anny i Mariana zamieszkała w Dębnie i Robert Serafin syn Ireny i Józefa zamieszkały w Brzesku zawarli związek małżeński w Bazylice św. Jacka w Chicago.


Copyright © 2004-2018 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com