Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |  Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  

Tutaj możesz powiadomić innych o radosnych i smutnych wydarzeniach w twoim lub twojej rodziny życiu, tj: narodzinach dziecka, zaręczynach, ślubie, ukończeniu studiów, innych osiągnięciach, nekrologów. Informacje i zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy podany w stopce strony.

Odeszli - na podstawie informacji otrzymanych z USC w Brzesku


2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Styczeń

 

Barczków

Zdzisław JABŁOŃSKI (67)

Biesiadki

Karolina RZEPA (86)

Borzęcin

Stanisława PROKOPEK (85)

Brzesko

Szczepan DADEJ (23) 

Marian GÓRKA (71)

Maria JUCHNO (94)

Elżbieta KORDA (86)

Julian LEGUTKO (71)

Bartłomiej MAJKA (2) 

Jan OKAS (83)

Jan OSUCHOWICZ (80) 

Edward PASIERB (74)

Władysław PIEKARZ (67)

Józefa SMORÓG (84) 

Zofia ZOREK (79)

Czchów

Helena LEŚNIK (54)

Helena WADOWIEC (73)

Dębno

Wacław FRYCZ (78)

Lucjan KAWA (43)

Kazimierz STEC (55)

Groździec

Stefania ŁOPATKA (84)

Jadowniki

Anna DADEJ (75)

Anna LEŚ (84)

Stefania WAWRYKA (95)

Jasień

Józefa CHMIELARZ (81)

Helena RUDNIK(92)

Jurków

Eugenia OGIELA (64)

Lewniowa

Franciszek NIEĆ (80)

Aniela WĄS (81)

Lusławice

Józef MATRAS (78)

Okocim

Agnieszka SACHA (35)

Jan SKURNÓG (80)

Poręba Spyt.

Józefa PYTKA (75)

Helena SICIARZ (73)

Przyborów

Jan PIETROŃ (29)

Stanisławice

Janina SZEWCZYK (80)

Sterkowiec

Stanisław LIS (71)

Józefa MAJDZIŃSKA (85)

Szczepanów

Tadeusz LACH (52)

Tarnów

Zofia MAJCHROWICZ (80)

Tworkowa

Zofia WARCHOŁ (48)

Aleksander ZIĘĆ (83)

Uszew

Maria BUDA (60)

Leszek JAGIELSKI (46)

Wokowice

Marian LECH (69)

Wola Dębińska

Ryszard WOŁEK (54)

Wytrzyszczka

Janina KRĘŻOŁEK (65)

Zakliczyn

Czesław CHODOROWICZ (64)

Zawada Uszew.

Zofia DRUŻKOWSKA (80)

Luty
 
Barczków
Katarzyna GARGUL (76)
Bielcza
Janina ŹRÓDLEWSKA (76)
Brzesko
Aleksandra BOGUSZ (75)
Barbara HAMIELEC (59)
Janina KLUPA (88)
Eugeniusz KOŁODZIEJ (77)
Zbigniew MASTALERZ (67,)
Józef RYSIEWICZ (74)
Danuta SERWATKA (71)
Janina STELMACH (88)
Janusz STYRNA (47)
Stanisław WRÓBEL (53)
Bucze
Stefan KOCUR (67)
Józefa LIS (63)
Dąbrówka
Franciszek DUDA (73)
Dębno
Mariusz DERLAGA (29)
Gnojnik
Jadwiga FIGIEL (78)
Jadowniki
Zofia KONDZIOŁKA (81)
Kazimierz KUBALA (86)
Anna MACH (72)
Stefania ŚWIERCZEK (80)
Jaworsko
Zofia RZEPA (84)
Jurków
Jan WOJTAL (83)
Kopacze Wielkie
Stefania PAWLIK (84)
Łysa Góra
Stanisław MUCHA (47)
Waleria STOLARZ (91)
Niedzieliska
Władysław SKÓRA (71)
Niedźwiedza
Zygmunt BARTNICKI (70)
Porąbka Uszew.
Anna WILK (87)
Poręba Spytk.
Karolina KUKLA (95)
Sterkowiec
Kazimierz BOLEK (59)
Maszkienice
Helena PYREK (73)
Sufczyn
Kazimierz GAJ (71)
Szczepanów
Jan ĆWIORO (72)
Świniary
Mieczysław MATUSIK (79)
Tymowa
Teresa MALAGA (91)
Uszew
Ryszard BARTOSIK (51)
Wilhelm ROBAK (79,)
Zalasowa
Maria MAZUR (74)

Marzec

 

Baczków

Helena MAJ (80)

Bielcza

Jan LIMANÓWKA (77)

Józefa POSTAWA (66) 

Borzęcin

Rozalia BOCHENEK (78)

Stanisław CHORĄŻAK (61)

Bratucice

Janina POWROŹNIK (72)

Brzesko

Józef DUDA (68)

Władysław KOZŁOWSKI (88)

Janusz MARECIK (44)

Ryszard SUKIENNIK (64) 

Stanisław TOTA (85)

Józef WOLNIK (79)

Helena WÓJTOWICZ (82)

Doły

Józef GURGUL (70)

Iwkowa

Ludwik RUSZAJ (86)

Jadowniki

Stanisław CURYŁO (92)

Wanda MAŁEK (85)

Stanisław PIEKARZ (58)

Tadeusz ŚWIERCZEK (60)

Jasień

Eugeniusz BERKOWICZ (82) 

Jodłówka T.

Alfreda MARKIEWICZ (74)

Stanisława STARZYK

Lewniowa

Józef KONSTANTY (75)

Łysa Góra

Józef MACHETA (100)

Maszkienice

Regina CECOT (56)

Rozalia KARGÓL (79)

Mokrzyska

Józefa WESOŁOWSKA (83)

Wokowice

Eugeniusz SŁABAŚ (70) 

Prąbka Uszew.

Tadeusz BATKO (79)

Cecylia GURGUL (48)

Przyborów

Józef BARAN (63) 

Mieczysław CURYŁO (60) 

Tymowa

Aniela KARWALA (91)

Stanisław KLUBA (57)

Maria WITEK (80)

Zawada Uszew.

Józef GAGATEK (48)

Złota 

Ryszard SAPAŁA (62)

Kwiecień

Bielcza
Wiktoria KWAŚNIAK (91)
Antoni SZYBALSKI (80)
Biesiadki
Stefania JAKÓBCZYK (80)
Borzęcin
Czesława KÓZKA (79)
Brzesko
Janusz DODA (47)
Maria KONIECZNA (74)
Helena MAZGAJ (82)
Stanisław MAZUR (lat 88)
Teresa MAYER (66)
Władysława MLECZKO (85)
Maria PACHOWSKA (57)
Maria PŁANETA (79)
Rozalia PUKAL (83)
Edward PYZIK (72)
Andrzej STAŃCZYK (67)
Fryderyk SZUBA (62)
Julian WOŁOSZCZAK (66)
Bucze
Anna BOROWIEC (87)
Antonina KANIA (82)
Dębno
Piotr ŚWISTAK (52)
Dołęga
Anna KOZA (81)
Gwoździec
Franciszek BARNACKI (72)
Jan RĄPAŁA (79)
Jadowniki
Antoni PYTEL (62)
Zofia ŻAK (58)
Jasień
Władysława KAŁUŻA (65)
Jastew
Władysława PAMUŁA (81)
Łopoń
Stefania PRZYBYŁO (92)
Łysa Góra
Józef CHAMIOŁO (74)
Maszkienice
Jan PABIJAN (81)
Julia PACURA (83)
Mokrzyska
Jan PLUSKWA (57)
Pojawie
Stefania PANNA (80)
Sterkowiec
Marian ADAMCZYK (47)
Zofia LIS (65)
Tworkowa
Janina NIEĆ (82)
Uszew
Stanisław CZESAK (74)
Wokowice
Czesław KARGOL (64)
Wrząpia
Zdzisław TARLAGA (65)


Maj

Bielcza

Władysław DUDA (69)

Borzęcin

Edward CURYŁO (84)

Brzesko

Józef BOBER (60)

Jerzy DOMIN (71)

Adam KOKOSZKA (76)

Maria OKOŃ (75)

Antoni MIERZWA (53)

Stanisław ROCZNIAK (61)

Edward WIĘCEK (73)

Władysława WITEK (77)

Zygmunt WŁADYKA (78)

Władysław WOJTAL (96)

Ludwik ZYDROŃ (56)

Michał ZYDROŃ (69)

Bucze

Stanisława SMULSKA (78)

Czchów

Paweł MRÓZ (29

Dąbrówka

Kazimiera KIELAN (85)

Dąbrówka Morska

Stanisław MĄDRY (64)

Dębno

Marian ROCZNIAK (58

Jadowniki

Józef CEBULA (53)

Maria MACH (85)

Zofia MORYS (91)

Jaworsko

Anna PATER (94)

Jodłówka

Stanisław ŻUREK (57)

Mokrzyska

Jadwiga AUGUSTYN (73)

Okocim

Helena OSTREK (75)

Helena ROPEK (76)

Zofia WĄS (86)

Perła

Maria KLESZCZ (74)

Poręba Spytkowska

Anna NALEPKA (73)

Tadeusz PUT (49)

Czesław PUT (62)

Mieczysław PYTKA (47)

Rajsko

Józef POLICHT (80)

Sterkowiec

Krystyna PAMUŁA (46)

Sufczyn

Antoni ĆWIKŁA (77)

Szczepanów

Stanisław LEGUTKO (58)

Helena PAWŁOWSKA (89)

Maria ZIELIŃSKA (59)

Szczurowa

Kazimierz CHOLEWICKI (61)

Czesława JUSZCZYK (80

Tymowa

Genowefa KWIATKOWSKA (79)

Uszew

Antoni DUŚKO (80)

Wokowice

Maria BIENIEK (82)

Maria ŻUREK (98)

Wola Dębińska

Maria MORYS (86)

Wytrzyszczka

Maria BIENIEK (65)

Helena PACHOTA (87)

Złota

Maria GOŁĄB (58)

Jan MUSIAŁ (80)

Zaborów

Stanisław KOWALCZYK (57)


Wrzesień

 

Bielcza
Zofia LATOCHA (79)
Brzesko
Kazimiera GĄSKA-NOWAK (70)
Franciszek JEWUŁA (88)
Henryk KACHNOWICZ (57)
Józef POSTAWA (76)
Jan RUDEK (74)
Marian WĘGRZYN (70)
Irena WIATR (73)
Czchów
Maria KUŚNIERZ (80)
Gnojnik
Paweł PIRECKI (14)
Kazimiera SIEPIEROWSKA (62)
Gwoździec
Michalina KOZA (62)
Jadowniki
Jan GRODNY (88)

Stanisław JANKOWSKI (76)
Sabina LEGUTKO (40)
Józef LEWANDOWSKI (87)
Wit MALINOWSKI (86)
Zygmunt MAŁEK (77)
Genowefa WAWRYKA (86)
Jasień
Maria DUDA (97)
Jerzy MARMOL (48)
Jan RUDNIK (62)
Janina SYNOWIEC (88)
Lewniowa
Janina KORNAŚ (82)
Łazy
Anna DANIEC (73)
Mokrzyska
Katarzyna BARNAŚ (97)
Aniela WOLSKA (74)
Niedzieliska
Stefan CZACHOR (79)
Okocim
Maria GROCHOLA (lat 65))
Stanisława ROPEK (76))
Perła
Józefa BOROWIEC (82)
Piaski Dróżków
Andrzej OGÓREK (74)
Pojawie
Stefania DĘBIŃSKA (78)
Poręba Spytkowska
Helena ĆWIK (64)
Mieczysław ĆWIK (80)
Zygmunt PIEKARZ (72)
Emilia SUMARA (82)
Stefania TOTA (72)
Przyborów
Stanisław KUBALA (66)

Anna ŻUREK (77)
Teofil ŻUREK (58)
Przysłucha
Elżbieta PAKOS (23)
Rylowa
Jan CIEŚLA (75)
Sufczyn
Kazimiera PRZEKLASA (77)
Szczurowa
Józef GOFRON (83)
Krystyna STRÓZIK (63)
Tymowa
Kazimierz MALAGA (59)
Uszew
Tadeusz KONSTANTY (34)
Julia KURAL (82)
Witów
Sebastian JEŻOWSKI (23)
Wrzępia
Zofia MAJ (60)
Wola Przemykowska
Genowefa PRZYBYSŁAWSKA (80)
Zakliczyn
Franciszek ŚWIĄTEK (64)
Złota
Stanisław GAGATEK (66)
Józef OJCZYK (64)

 Czerwiec

Biadoliny Radł.

Józefa BATKO (69)

Biskupice Melszt.

Anna PAW LIK (65)

Borzęcin

Józef Grom ala (63)

Krystyna RECH UL (73)

Brzesko

Karol KANOWNIK (63)

Kazimierz KOTARBA (73)

Rozalia KRAJ (81)

Ludwik PŁACHTA (75)

Wilhelm PYREK (77)

Władysława SKURNÓG (87)

Stanisław SOWA (86)

Zbigniew SZUBERT (65)

Teresa WYCZESANA (67)

Zdzisław ZYDROŃ (66)

Stanisław ŻUREK (76)

Chronów

Janina RZENNO (67)

Czchów

Maciej WOJAKIEWICZ (59)

Dąbrówka Mor.

Maria RZEŹNIK (85)

Gnojnik

Jan GÓROWSKI (67)

Gosprzydowa

Genowefa MARECIK (77)

Górka

Helena CHWAŁA (60)

Grabno

Helena TOPOROWSKA (78)

Jadowniki

Stanisław CEBULA (78)

Anna GURGUL(77)

Anna ROJEK (57)

Jasień

Kazimierz ŁOBODA (59)

Jaworsko

Tadeusz MARECIK (56)

Jurków

Maria NIEĆ (66)

Lewniowa

Feliks TREPA (66)

Łoniowa

Władysław DULIAN (77)

Łysa Góra

Tadeusz PIEKARSKI (57)

Okocim

Jan BABRAJ (85)

Paleśnica

Józefa JĘDRZEJEK (80)

Pojawie

Teresa PAWULA (52)

Poręba Spytk.

Stefania PASULA (87)

Strzelce Małe

Anna JAPA (72)

Tworkowa

Jan TUREK (71)

Uście Solne

Zofia DOBOSZ (79)

Wola Przem.

Maria ŻELAZO (92)

Złota

Stefania POTĘPA (87)


Październik

 

Biadoliny Szlacheckie
Jerzy BOGUSZEWSKI (70)
Bielcza
Bronisława CURYŁO (70)
Biesiadki
Marcin KONSTANTY (60)

Józef SACHA (74)
Brzesko
Zofia DZIĄĆKO (84)
Honorata FUDALEJ (85)

Maria GIBAŁA (95)

Tadeusz HABRYŁO (78)

Józef KŁUSEK (83)

Zbigniew PRZYBYŁO (64)
Władysław SZUBA (57)

Anna TARGOSZ (67)
Józef ZIELIŃSKI (67)
Chronów
Wacław DZIAD (72)
Gnojnik
Helena ZAJĄC (84)
Grabno
Janina KUBOŃ (76)
Gosprzydowa
Stanisław BASISTA (78)
Maria BIEL (77)
Jadowniki
Piotr KUCZEK (84)
Janina LUDKOWSKA (82)
Jasień
Rozalia FIJAŁKOWSKA (80)
Genowefa MULTARZYŃSKA (93)
Jurków
Mieczysław BRZĘK (68)
Genowefa SACHA (78))
Maszkienice
Tadeusz CZAPKOWICZ (67)
Anna SZWED (81)
Mokrzyska

Józef KUKUŁKA (80)
Ludwik TURLEJ (101)
Niedzieliska
Józefa PAWLIK (51)
Okocim

Tadeusz BIAŁKA (55)
Mieczysław JĘDRYKA (76)
Poręba Spytkowska
Józef JEZIOREK (46)
Jan TOTA (83)
Porąbka Uszewska
Stefania CEBULA (81)
Antoni SMOLEŃ (75)
Przyborów
Aleksandra KRÓL (77)
Strzelce Wielkie
Edward CZESAK (82)

Stefan KRÓL (74)
Bronisław WILK (76)
Sufczyn
Józefa DZIADUŁA (70)
Tymowa
Barbara GĘŚLA (69)

Aniela OLCHAWA (83)
Wojakowa
Juliana RADZIĘTA (85)
Wola Przemykowska
Franciszek ZABIJAK (86)
Wokowice
Andrzej DRABIK (50)

Zofia PROKOPEK (79)


 

Lipiec

Biadoliny Szlacheckie
Jan BODZIOCH (84)
Bielcza
Józef ŚLUSARSKI (59)
Brzesko
Eugeniusz CZERNEK (66)
Stanisław FIJAŁKOWSKI (81)
Władysława GRUCA (82)
Jan KRÓL (56, Brzesko)
Stanisław MUSIAŁ (87)
Marcin ŚWIERAD (21)
Bucze
Zofia BOROWIEC (68)
Stanisław KĄDZIOŁKA (51)
Jadowniki
Władysław DADEJ (78)
Anastazja GOLONKA (93)
Anna KARAŚ (47)
Władysław MARMOL (86)
Henryk RUSZAJ (89)
Stanisław TYKA (52)
Gawłówek
Władysława RAKOCZY (81)
Jaworsko
Ryszard ZACHA RA (65)
Dębno
Maria DZIEKAN-CIEŚLIK (79)
Helena NOSAL (76)
Grabno
Janina BRZYK (75)
Iwkowa
Honorata JABŁOŃSKA (87)
Stanisław SZCZEPAŃSKI (56)
Jan SZOT (78)
Jasień
Jan KROKOSZ (66)
Jurków
Maria OLCHAWA (70)
Kobyle
Stefania ZYDROŃ (72)
Łęki
Kazimierz PIETRZKO (62)
Łysa Góra
Józef KUCHTA (61)
Danuta MACHETA (81)
Mokrzyska
Genowefa RADECKA (96)
Okocim
Maria JEMIOŁO (62)
Władysław KOKOSZKA (84)

Janusz SŁUPSKI (64)
Emilia ZYDROŃ (83)
Olszowa
Maria BRZĘK (77)

Ryszard SMAGA (52)
Piaski Drużków
Irena SKROBIŚ (69)
Poręba Spytkowska
Bogusław DUCH (46)
Stanisława GRZESIK (71)
Przyborów
Józef KOPACZ (82)
Rajbrot
Maria RADZIĘTA (77)
Rudy Rysie
Czesław RUDNIK (72)
Sterkowiec
Tadeusz ŁYKO (58)
Szczurowa
Stanisław RACHWAŁ (78)
Tymowa
Kazimierz MARCINEK (85)
Tworkowa
Stanisław OLCHAWA (67)
Stefania SAPAŁA (81)
Zaczarnie
Stanisław STELMACH (69)
Zawada Uszewska
Karolina PATEREK (84)
Wokowice
Aleksander KOS (70)
Wola Lubecka
Wanda REJ (79)
Wola Przemykowska
Maria BOKSA (85)

Zofia SERAFIN (74)
Wytrzyszczka
Dorota Hołyst (40)


Listopad

 

Biadoliny Radłowskie
Zdzisław BARTOSZ (67)
Bielcza
Tadeusz LEŚNIOWSKI (56)
Józef LIMANÓWKA (67)
Borzęcin
Ludwik PUDEŁEK (76)

Józef WOJTANEK (66)
Brzesko
Łucja CEBULA (74)
Józef DUDEK (73)

Władysława GOLEC (81)
Kazimiera IWULSKA (84)

Andrzej KOMOROWSKI (69)

Jan KOTARBA (72)
Genowefa PAWEŁEK (86)

Stefan REPETOWSKI (63)

Marianna SROKA (71)
Maria SZYDEK (87)
Tadeusz ZACHARA (76)
Zdzisław WAŻYDRĄG (74)

Krystyna WOŁKOWICZ (85)
Edward WOŹNIAK (74)
Czchów
Stanisław KLAUS (85)

Krzysztof OGIELA (47)
Jan ŚWIĘCICKI (65)
Dołęga
Anna ŚWIĄTEK (74)
Gnojnik
Maria WIŚNIOWSKA (85)
Jadowniki
Kazimierz MARMOL (70)

Zofia MARMOL (87)
Jasień
Janina PAJOR (92)
Kąty
Józef JARZMIK (84)
Kopaliny
Stanisław KUCHNIK (71)
Kwików
Paulina PRUS (77)
Łazy
Marek JEZIOREK (68)
Łysa Góra
Władysław WRÓBEL (81)
Maszkienice
Stanisława KANDELA (86)
Mokrzyska
Józefa PASIERB (83,)
Wanda PIKULSKA (75)
Okocim
Zofia BRYNIAK (69)
Julian ROPEK (83)

Mirosław SACHA (35)

Wiktor STÓS (74)
Zygmunt SZYDEK (78)

Jerzy ZYDROŃ (51)
Niedzieliska
Maria PROROK (84)
Połom Mały
Krzysztof REPETOWSKI (46)
Porąbka Uszewska
Stefan WILK (86)
Rudy Rysie
Irena GIEMZA (77)
Sufczyn
Aniela HEBDA (91)
Szczurowa
Bartłomiej GNATEK (65)
Tworkowa
Aleksander DOMINIK (88)
Zaczarnie
Paulina BISKUP (75)

Zawada Uszewska
Janina HABEL (83)

Sierpień

Borzęcin
Anna SIUDUT (94)
Brzesko
Jan DOBRZAŃSKI (60)
Krystyna EISENBERGER (85)
Franciszek GACZOŁ (71)
Stanisława GRECH (83)
Stanisław JURGAŁA (74)
Stanisława KAWAŁKO (77)
Józef MĄDRZYK (60)
Piotr PYSNO (23)
Tadeusz SACHA (60)
Leszek SMAGA (50)
Franciszek STRZELEC (70)
Felicja ZACHARA (89)
Bucze
Edward KLIMEK (78)
Czchów
Zbigniew TONOR (69)
Dąbrówka Morska
Wiktoria ŻMUDA (88)
Dębno
Mieczysław KUREK (81)
Maria MIGDAŁ (77)
Jadowniki
Adam BIERNAT (71)
Józefa JANISZ (78)
Tomasz MRÓWKA (89)
Stanisława POPIELA (95)
Stanisław TYKA (52)
Jasień
Rozalia BABICZ (91)
Anna Duda (92)
Lusławice
Julia MARCOWSKA (84)
Mokrzyska
Józefa CZUJ (84)
Piaski Dróżków
Anna BŁONIARZ (85)
Porąbka Uszewska
Genowefa CHLUPKA (77)
Rudy Rysie
Helena ŁOBODA (70)
Strzelce Wielkie
Anna TARLAGA (75)
Szczepanów
Ryszard LEGUTKO (55)
Tworkowa
Aleksander ŻÓŁTY (87)
Uszew
Julia BYCHAWSKA (88)
Wokowice
Józef STĘPAK (91)


Grudzień

 

Brzesko
Maria DRUŻKOWSKA (79)

Franciszek DUPOŃKA (92)
Teresa KOŁODZIEJ (79)
Maria KRZANOWSKA (72)
Genowefa MALISZ (90)
Kazimierz MIKULSKI (84)

Ryszard MUSIAŁ (58)

Józef PTASIŃSKI (62)
Jan STACHOWICZ (53)

Antonina TRZECIAK (93)
Krystyna WĄS (48)
Bucze
Bronisława PASIERB (88)
Jadowniki
Adam KANDELA (81)
Jan KONDZIOŁKA (86)
Antonina MALEŃKA (80)
Maria MALEŃKA (87)

Stefan TOPOLSKI (78)
Jasień
Tomasz ŁANOCHA (29)
Okocim
Stanisława POKORNY (73)

Kazimiera ZYDROŃ (82)
Mokrzyska
Barbara GOLIS (65)

Józefa PACURA (77)
Poręba Spytkowska
Aleksandra GICALA (67)

Maria PORWISZ (70)
Włodzimierz RZENNO (63)
Roman WASIL (60)
Szczepanów
Dominika MIERZWA (23)

Henryk PRZESŁAWSKI (43)
 

Śluby i zaręczyny

 

W dniu 24 września 2006 r. Agnieszka Stós, córka Grażyny i Jerzego, zamieszkała w Brzesku przy pl. Kazimierza i Paweł Stawiarz, syn Marii i Józefa, zam. w Gosprzydowej, zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską ślubowali sobie przy akompaniamencie muzyczno-wokalnym znanej pieśni Ave Maryja w opracowaniu Goonnoda.

Oboje są specjalistami w zakresie projektów unijnych w oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Brzesku.

W dniu 17 września 2005 r. Agnieszka Milewska, córka Wiesławy i Andrzeja, zamieszkała w Brzesku przy ul. Jagiełły i Grzegorz Kolbusz, syn Danuty i Stanisława, zam. w Brzesku przy ul. Legionów Piłsudskiego zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 6 sierpnia 2005 r. Anna Sala, córka Janiny Jakubowskiej i Jana Sala, zamieszkała w Brzesku przy ul.Artura Grottgera i Mariusz Hościło, syn Krystyny Mioduszewskiej i Tadeusza Hościło, zam. w Jurowcach woj. podlaskie zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 3 września 2005 Monika Migdał, córka Anny i Mariana zamieszkała w Dębnie i Robert Serafin syn Ireny i Józefa zamieszkały w Brzesku zawarli związek małżeński w Bazylice św. Jacka w Chicago.


Copyright © 2004-2018 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com